Happy Kids! - Angielski dla młodszych i starszych

Zajęcia w ramach tego kursu dzielimy na młodsze i starsze grupy. Dla dzieci w wieku do lat 6 proponujemy grupy Toddlers, Kids oraz Youngsters. Natomiast dla starszych mamy School Kids, Teenagers i High School!

Zajęcia przybliżające język angielski już od najmłodszych lat. Poprzez zabawy ruchowe oraz zajęcia plastyczno-artystyczne dzieci zaznajamiają się z tajnikami języka angielskiego.

Jedną z technik nauczania w naszej szkole jest TPR czyli Total Physical Response, która pozwala na naukę języka poprzez reagowanie całym sobą, co oznacza brak czasu na nudę. Nauka przez zabawę jest najbardziej efektywnym sposobem nauczania języka już od najmłodszych lat. Wykorzystywanie mat, kart obrazkowych, zabawek lub innych interesujących gadżetów dodatkowo zachęca dzieci do aktywnego udziału w zajęciach.

Aby zaszczepić w dzieciach miłość do książek, wprowadzamy elementy Storytelling, czyli czytanie książek po angielsku na zajęciach! Co więcej, nasza wspaniała biblioteczka poleca się na wieczorne spotkanie z książką!

Globalne czytanie, matematyka po angielsku, kultura i geografia państw anglojęzycznych - to tylko niektóre z elementów, z którymi nasi uczniowie będą mieli szansę się spotkać na zajęciach.

Oferujemy naukę w kameralnych grupach, maksymalnie 8 osobowych


Toddlers - 3 i 4 latki

Kids - 4 latki

Youngsters - 6 latki

 

NOWOŚĆ W EASY ENGLISH!

Od tego roku zapraszamy do nauki wraz z licencjonowaną metodą Funtown!

Zapraszamy do podróży przez Funville, Funtown aż do Funcity! 

School Kids - klasy 1-3 szkoły podstawowej

Teenagers - klasy 4-8 szkoły podstawowej

High School - uczniowie szkół ponadpodstawowych 

 


Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 30 min (grupy młodsze) i 45 min (grupy starsze). Nasze spotkania maja miejsce głównie w godzinach popołudniowych. Istnieje jednak możliwość, żeby zorganizować zajęcia również przedpołudniem. Nowością jest możliwość dostosowania zajęć do godzin lekcyjnych! Daj znać o której kończycie lub zaczynacie w szkole i znajdziemy termin odpowiedni!

 

Grupy najstarsze, czyli Teenagers oraz High School, mają zajęcia 60 minutowe.

Cena:

Toddlers oraz Kids - 125,00 miesięcznie

Youngsters oraz School Kids - 135,00 miesięcznie

Teenagers oraz High School - 145,00 miesięcznie w przypadku zajęć 60min oraz 155,00 dla zajęć 90min.

Umowa obejmuje 65 spotkań przez 10 miesięcy nauki. Zajęcia rozpoczynamy w połowie września oraz kończymy w połowie czerwca.